Create an account
 
Visit Our Friends


WesternPacificWeather


StormCarib


Skeetobiteweather


CASATORMENTAS.NET


CoCoRaHS


Texas Wx Station


Ralph's Trop WX

Your Weather

Select State From Drop Down

Select State From Drop Down

Quantitative Precipitation
New Page 6

Day One

Day Two

Day Three

Textual Report

Outlooks
New Page 3

6-10 Day Temp

6-10 Day Precip

8-14 Day Temp

8-14 Day Precip

Outlook Discussion

Storm2K: Users Journal


Users Journal
[ Journal Directory | Create an Account ]

Site member's automatically have the option to create their own journals and post comments.

Implanty zębów imitują normalnie funkcjonujące uzębienie
Posted on: 04-19-2018 @ 09:57 am

Zęby stracić można nawet w takim przypadku, jak się w miarę dba o nie, a ryzyko tego mocno się zwiększa, gdy z higieną jest bardzo różnie. Niestety po usunięciu zęba nowy już nie odrośnie, i jeżeli ktoś nie chce posiadać mało estetycznego ubytki, to powinien pomyśleć o jakimś wypełnieniu. Współczesne rozwiązania stomatologiczne dają naprawdę duże możliwości w tym temacie, zaczynając od różnego rodzaju koron oraz mostków, a kończąc na tym, co oferują nowoczesne implanty. Ostatnie prezentowane rozwiązanie zaliczane jest do najlepszych, ale też i najkosztowniejszych. W praktyce implanty stomatologiczne to sztuczne korzenie, zrobione przeważnie ze stopów tytanu. Materiał ten ma dużą wytrzymałość, a równocześnie nie będzie powodować żadnych niepożądanych alergicznych reakcji. Implanty stomatologiczne są wszczepiane do szczęki w miejscach, w których znajdowały się prawdziwe zęby. Przy zabiegu wykonanym w odpowiedni sposób są one bardzo wytrzymałe, i z reguły wystarczy ich zaledwie parę, aby odbudować na nich większość szczęki.
Implanty zębów Poznań wymagać będą zaplanowania odpowiedniego zabiegu, z takich też powodów nie we wszystkich przypadkach da się je wszczepić. Proces zakładania implantów będzie się składał z trzech etapów. W pierwszym z nich w kości chirurg stomatologiczny będzie wiercił specjalny otwór na śrubę, będzie się to odbywało to albo w całkowitym albo miejscowym znieczuleniu. Ważne jest, aby kość szczęki posiadała właściwą strukturę, umożliwiającą późniejsze utrzymanie wkładu. Po wprowadzeniu tytanowego implantu przez kolejne kilka miesięcy następuje proces jego zrastania z kośćmi żuchwy albo szczęki. Jak implant będzie już ustabilizowany, to w następnym etapie wkręcona zostanie gojąca śruba. Po tym etapie należy kolejne dwa tygodnie odczekać, i wreszcie można zacząć końcową odbudowę zęba. Aby to zrobić wykonuje się dokładny protetyczny odcisk i przygotowuje koronę. Po jej nałożeniu taki ząb prezentował się będzie jakby był prawdziwy, również będzie wytrzymały i bardzo silny. We wszystkich etapach niezwykle istotne jest zapewnienie odpowiedniej higieny jamy ustnej, o tym jak to robić na pewno poinformuje lekarz który będzie wykonywał zabieg.

Sick.gif


Last updated on 04-19-2018 @ 09:57 am


View More
View More
User Profile
User Profile
Create an account
Create an Account
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.08 Seconds

:: Helius phpbb2 style by Trushkin.net :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::