Create an account
 
Visit Our Friends


WesternPacificWeather


StormCarib


Skeetobiteweather


CASATORMENTAS.NET


CoCoRaHS


Texas Wx Station


Ralph's Trop WX

Your Weather

Select State From Drop Down

Select State From Drop Down

Quantitative Precipitation
New Page 6

Day One

Day Two

Day Three

Textual Report

Outlooks
New Page 3

6-10 Day Temp

6-10 Day Precip

8-14 Day Temp

8-14 Day Precip

Outlook Discussion

Storm2K: Users Journal


Users Journal
[ Journal Directory | Create an Account ]

Site member's automatically have the option to create their own journals and post comments.

Obok stacji benzynowej znaleźć można wulkanizację
Posted on: 04-11-2017 @ 09:30 pm

Stacja benzynowa niejednokrotnie jest bardzo interesującym sposobem na dochodowy biznes, rzecz jasna pod warunkiem iż dysponować się będzie sumą przynajmniej kilku milionów. Tak wysoki poziom kosztów wynika z faktu, że w pierwszej kolejności zainwestować należy w działkę odpowiedniej wielkości, ale też postawić niezbędne budynki i jednocześnie instalacje. Chociaż część elementów technicznych można wziąć w leasing, lecz sporą część i tak trzebana dzień dobry sfinansować. Natomiast to, jak wiele można będzie zarobić na na prowadzeniu stacji benzynowej będzie zależało od kilku spraw. Przede wszystkim ogromnie znacząca jest lokalizacja, obiekt wybudowany w mało ruchliwym miejscu na pewno spodziewać się tłumówkupujących. Spore znaczenie ma też konkurencja, kilka już funkcjonujących stacji paliw w najbliższej okolicy ma możliwość przyhamować taką inwestycję. Tak naprawdę na zdecydowanej większości stacji benzynowych samo sprzedawanie paliwa to tylko określony procent przychodów. Sporo można również zarobić na sprzedawaniu produktów spożywczych i motoryzacyjnych, oraz na rozmaitych usługach, jakie można wykonywać na terenie obiektu.
Zaoferowanie klientom nieco więcej niż jedynie samo tankowanie w znacznej mierze może wpłynąć na poziom obrotów. Już sama automatyczna myjnia może sporą ich liczbę skusić do odwiedzin, a jeżeli ktoś już się pojawi żeby odświeżyć swoje auto to być może i od razu zatankuje. Z pewnością ciekawą opcją będzie również wulkanizacja Poznań, takie usługi też mają spore wzięcie, szczególnie jeśli nie ma zbyt wielu podobnych zakładów w najbliższej okolicy. Stawiając stację w atrakcyjnej lokalizacji postawić również można na ofertę gastronomiczną. Kanapki, hamburgery i pozostałe przekąski tego typu są obecnie standardem, ale już restauracji ze smacznym jedzeniem w każdym tego typu obiekcie się nie znajdzie. Zaś otworzenie takiego lokalu znacznie może również zwiększyć przychody, zwłaszcza jeśli zachęci się kierowców tirów. Oni wiedzą świetnie, gdzie mogą po drodze smacznie zjeść i gdzie znaleźć można parking przeznaczony dla kierowców tirów, na którym opłaca chwilę odpocząć. Jeśli będzie im smakować gdzieś jedzenie, to posiadacze takiego miejsca mogą liczyć na sporą ich ilość.
Normal.gif


Last updated on 04-11-2017 @ 09:30 pm


View More
View More
User Profile
User Profile
Create an account
Create an Account
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.06 Seconds

:: Helius phpbb2 style by Trushkin.net :: PHP-Nuke theme by www.nukemods.com ::